• Dlaczego my?

Nasze biuro od lat zajmuje się organizacją wyjazdów narciarskich.

Pod żadnym względem nie grozi nam jednak rutyna!

Miłośnicy białego szaleństwa znajdą u nas wszystko co najlepsze – wykwalifikowaną kadrę instruktorów, wymarzone trasy narciarskie o różnych stopniach trudności, sprawdzoną bazę hotelową, a przede wszystkim niezapomniane wrażenia.

Odwiedzamy najlepsze regiony narciarskie, między innymi: Kronplatz, Val di Sole, Alta Valtellina, Val Di Fassa, Marmolada we Włoszech, czy Zillertal, Saalbach Hinterglemm, Pitztal w Austrii. Szeroka i urozmaicona oferta pozwoli każdemu sportowcowi zimowemu znaleźć odpowiednie nartostrady. Dodatkowo, w chwili relaksu, można delektować się krajobrazami malowniczych alpejskich dolin.

Entuzjazm i pasja towarzyszą nam podczas organizacji każdego wyjazdu. Nieszablonowe myślenie to coś, co nas wyróżnia. Dzięki temu możemy zagwarantować, że z nami nie zabraknie Wam atrakcji i dobrej zabawy! wszystko co najlepsze – wykwalifikowaną kadrę instruktorów, wymarzone trasy narciarskie o różnych stopniach trudności,

Firma Hit-Sport powstała w 1995 roku. Początkowo działalność firmy opierała się głównie na szkoleniu narciarskim zarówno indywidualnym jak i grupowym. W roku 1998 przyznano nam licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa i Polskiego Związku Narciarskiego.

Od roku 2000 naszą działalność poszerzyliśmy o turystykę aktywną. Jako Biuro Turystyki Aktywnej otrzymaliśmy zezwolenie Wojewody Małopolskiego na organizowanie imprez turystycznych nr 409.

BTA Hit-Sport specjalizuje się w organizacji aktywnych form wypoczynku, jak i szkoleń narciarskich prowadzonych w różnych formach – zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla osób dorosłych w tym także kursów kadrowych na stopnie SITN/PZN.

Biuro Turystyki Hit-Sport jest organizatorem imprez turystycznych w kraju i za granicą gdzie specjalizujemy się w turystyce narciarskiej w okresie zimowym a w okresie letnim turystyką dla aktywnych. W kraju zarówno w okresie letnim jak i zimowym jesteśmy organizatorem kompleksowych imprez i zawodów dla firm i instytucji, form aktywnego wypoczynku takich jak trekking górski zimowy i letni, paintball, wycieczki na rowerach górskich, zajęcia wysokościowe ze sprzętem alpinistycznym, wycieczki zimowe na rakietach śnieżnych, survival z elementami przetrwania w górach oraz organizację zawodów sportowych.

Nasza firma przy prowadzeniu powyższych imprez dysponuje wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrą instruktorską, która posiada wszystkie niezbędne uprawnienia potrzebne do bezpiecznego i profesjonalnego prowadzenia zajęć. Ponadto Hit-Sport dysponuje jednakowymi strojami w jakich instruktorzy szkoły narciarskiej prowadzą zajęcia na stoku dzięki czemu są doskonale widoczni i zapewniają bezpieczeństwo uczniom oraz innym narciarzom. Wszyscy instruktorzy zarówno zimą jak i latem wyposażeni są w krótkofalówki co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo kursantów i uczniów oraz usprawnia pracę zespołu.

Tworzymy firmę, której wizytówką ma być zdolność realizacji zleceń nie do wykonania. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze działanie charakteryzuje entuzjazm, którym zarażamy osoby z nami współpracujące. Jesteśmy grupą ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie tego, co robimy. Łączymy pasję z pracą, i sprawia nam to ogromną frajdę.

Nie jesteśmy teoretykami, nie lubimy standardowych rozwiązań, nie tolerujemy rutyny. Jesteśmy po to, aby organizować dla Was wyjątkowe imprezy. Przygoda z nami uzależnia 🙂