• Nasi trenerzy

dr Katarzyna Kucia

Trener pływania klasy MISTRZOWSKIEJ

Była zawodniczka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, wieloletni trener pływania. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Obecnie nauczyciel akademicki AWF w Krakowie.

dr Mirosław Juszkiewicz

Trener pływania klasy I , TRENER KOORDYNATR d/s SPORTOWYCH

Posiada nadzwyczaj bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wieloletni nauczyciel akademicki AWF Kraków

mgr. Radosław Łączyński

Trener pływania klasy II, nauczyciel KSOS KOORDYNATOR d/s ORGANIZACYJNYCH

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor sportu w dyscyplinach: pływanie, siatkówka, gimnastyka sportowa i tenis stołowy. Zainteresowania to piłka nożna, snowboard i dobry film.

mgr. Michał Zawadzki

Trener pływania klasy II

Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna, gdzie zdobył tytuł zawodowy magistra. Czynny nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Od najmłodszych lat zarażony pasją do sportu. Trenował wyczynowo dwubój i trójbój nowoczesny, a później samo pływanie. Ma za sobą starty w Akademickich Mistrzostwach Polski. Instruktor takich sportów jak: siatkówka, piłka ręczna oraz pływanie.

mgr. Maciej Glas

Trener pływania klasy II

Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Mocno związany z uczelnią, na której pracuje jako Ratownik. Wieloletni instruktor pływania Trener pływania II klasy . Niegdyś Zawodnik Klubu Triathlonowego, następnie reprezentant uczelni w lidze akademickiej. Obecnie łączy prace ratownika i trenera - instruktora.

Artur Paciorek

Instruktor sportu pływanie, KOORDYNACJA d/s szkolenia najmłodszych

Ze sportem związany od dziecka. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, wychowanek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, profil pływacki. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, ratownik wodny. Zainteresowania to sporty wodne, siłowe, gra na gitarze. Wolne chwile poświęca na doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie kompetencji. Na co dzień otwarty, uśmiechnięty, życzliwy, lubi pożartować i jest zawsze gotowy do pomocy.

mgr. Jarosław Dudek

Instruktor pływania i gimnastyki korekcyjnej, nauczyciel KSOS

Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener koszykówki klasy II, instruktor odnowy biologicznej, tenisa stołowego i kulturystyki. Dodatkowo ratownik WOPR. W chwili obecnej nauczyciel w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym w Krakowie.

mgr. Łukasz Sułkiewicz

Instruktor pływania, ratownik wodny WOPR

Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, zawodnik Muay Tai.