• Nasi trenerzy

  dr Katarzyna Kucia

  Trener pływania klasy MISTRZOWSKIEJ

  Była zawodniczka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, wieloletni trener pływania. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Obecnie nauczyciel akademicki AWF w Krakowie.

  dr Mirosław Juszkiewicz

  Trener pływania klasy I , TRENER KOORDYNATR d/s SPORTOWYCH

  Posiada nadzwyczaj bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wieloletni nauczyciel akademicki AWF Kraków

  mgr. Radosław Łączyński

  Trener pływania klasy II, nauczyciel KSOS KOORDYNATOR d/s ORGANIZACYJNYCH

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor sportu w dyscyplinach: pływanie, siatkówka, gimnastyka sportowa i tenis stołowy. Zainteresowania to piłka nożna, snowboard i dobry film.

  mgr. Michał Zawadzki

  Trener pływania klasy II

  Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna, gdzie zdobył tytuł zawodowy magistra. Czynny nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Od najmłodszych lat zarażony pasją do sportu. Trenował wyczynowo dwubój i trójbój nowoczesny, a później samo pływanie. Ma za sobą starty w Akademickich Mistrzostwach Polski. Instruktor takich sportów jak: siatkówka, piłka ręczna oraz pływanie.

  mgr. Maciej Glas

  Trener pływania klasy II

  Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Mocno związany z uczelnią, na której pracuje jako Ratownik. Wieloletni instruktor pływania Trener pływania II klasy . Niegdyś Zawodnik Klubu Triathlonowego, następnie reprezentant uczelni w lidze akademickiej. Obecnie łączy prace ratownika i trenera - instruktora.

  Artur Paciorek

  Instruktor sportu pływanie, KOORDYNACJA d/s szkolenia najmłodszych

  Ze sportem związany od dziecka. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, wychowanek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, profil pływacki. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, ratownik wodny. Zainteresowania to sporty wodne, siłowe, gra na gitarze. Wolne chwile poświęca na doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie kompetencji. Na co dzień otwarty, uśmiechnięty, życzliwy, lubi pożartować i jest zawsze gotowy do pomocy.

  mgr. Jarosław Dudek

  Instruktor pływania i gimnastyki korekcyjnej, nauczyciel KSOS

  Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener koszykówki klasy II, instruktor odnowy biologicznej, tenisa stołowego i kulturystyki. Dodatkowo ratownik WOPR. W chwili obecnej nauczyciel w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym w Krakowie.

  mgr. Łukasz Sułkiewicz

  Instruktor pływania, ratownik wodny WOPR

  Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, zawodnik Muay Tai.