• Od przedszkolaka do superpływaka

Dziecko uczące się pływać

Prowadzimy i organizujemy:

• Naukę i doskonalenie pływania w grupach wiekowych: przedszkolaki 4-6 lat, dzieci 7-12 lat, młodzież 12-15 lat, dorośli do 104 lat.
    • Treningi sportowe na wszystkich poziomach szkolenia pływackiego.
    • Obozy letnie i zimowe związane z rekreacją: rowery, rolki, deskorolki, biegi, tenis, realizujemy zajęcia ze wszystkich sportów wodnych i zimowych.
    • Szkolenia specjalistyczne: pływanie, narty, snowboard, windsurfing, żeglarstwo.
    • Ratownictwo wodne
    • Szkolenia motorowodne.
    • Badania diagnostyczne i wydolnościowe w sporcie pływackim.
    • Organizujemy zawody pływackie i rodzaju eventy.

Co nas wyróżnia:

• Profesjonalni Trenerzy i Instruktorzy.Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską Instruktorzy prowadzący zajęcia to trenerzy pływania z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Krakowie – trenerzy z licencjami Polskiego Związku Pływackiego.
    • Nowoczesne metody szkoleniowe!W ciągu kilkunastu lat wypracowaliśmy wiele nowatorskich metod, form i środków nauczania pływania.
    • Właścicielka szkoły pływania NEMO Katarzyna Kucia jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Nauczania Pływania „Umiem Pływać” Polskiego Związku Pływackiego pod auspicjami Ministerstwa Sportu i Turystyki.Autorski program jest oparty na standardach Międzynarodowych Federacji Pływania (ASCA, British Swimmig, USA Swimming), który, przy systematycznej obecności na zajęciach daje niezawodne efekty.

Cele Szkoły Pływania NEMO to:

Cele szkoły pływania NEMO