• Od przedszkolaka do superpływaka

  Dziecko uczące się pływać

   Prowadzimy i organizujemy:

  • Naukę i doskonalenie pływania w grupach wiekowych: przedszkolaki 4-6 lat, dzieci 7-12 lat, młodzież 12-15 lat, dorośli do 104 lat.
  • Treningi sportowe na wszystkich poziomach szkolenia pływackiego.
  • Obozy letnie i zimowe związane z rekreacją: rowery, rolki, deskorolki, biegi, tenis, realizujemy zajęcia ze wszystkich sportów wodnych i zimowych.
  • Szkolenia specjalistyczne: pływanie, narty, snowboard, windsurfing, żeglarstwo.
  • Ratownictwo wodne
  • Szkolenia motorowodne.
  • Badania diagnostyczne i wydolnościowe w sporcie pływackim.
  • Organizujemy zawody pływackie i rodzaju eventy.

   Co nas wyróżnia:

  • Profesjonalni Trenerzy i Instruktorzy.Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską Instruktorzy prowadzący zajęcia to trenerzy pływania z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Krakowie – trenerzy z licencjami Polskiego Związku Pływackiego.
  • Nowoczesne metody szkoleniowe!W ciągu kilkunastu lat wypracowaliśmy wiele nowatorskich metod, form i środków nauczania pływania.
  • Właścicielka szkoły pływania NEMO Katarzyna Kucia jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Nauczania Pływania „Umiem Pływać” Polskiego Związku Pływackiego pod auspicjami Ministerstwa Sportu i Turystyki.Autorski program jest oparty na standardach Międzynarodowych Federacji Pływania (ASCA, British Swimmig, USA Swimming), który, przy systematycznej obecności na zajęciach daje niezawodne efekty.

  Cele Szkoły Pływania NEMO to:

  Cele szkoły pływania NEMO